Image is not available
ArrowArrow
Slider
معرفی گیرنده i70

ویژگی های برجسته

  • سبک وزن و فوق العاده محکم و با دوام
  • قابلیت اتصال پیشرفته و سازگار با هرنوع سخت افزار
  • دارا بودن انواع راه های ارتباطی پیشرفته بدون نیاز به کنترلر
  • طراحی آینده نگرانه
  • اتصال به شبکه های CORS
پشتیبانی از اتصال به شبکه های CORS/VRS

درباره CHC i70

گیرنده GNSS مدل i70 اوج بهره وری و کارآیی را در حال حاضر برای کاربر به نمایش می گذارد. i70 با بهره گیری از فناوری های پیشتاز در این عرصه و قابلیت های خارق العاده، تمام پنج سیستم ناوبری موجود را پشتیبانی می نماید، دارای ده ها فرکانس بوده و می تواند از تمام روش های اتصال موجود استفاده نماید. i70 کوچک ترین گیرنده موجود در بازار می باشد که از دو باتری به صورت همزمان و با قابلیت جابجایی سریع باتری در حال استفاده بهره می برد که به کاربر امکان انجام بی وقفه کار را خواهد داد. همه ویژگی های ذکر شده درون یک محفظه کوچک و با ابعادی مهندسی شده قرار گرفته اند تا بتوان در حد امکان برداشت های گوناگون را به بهترین نحو ممکن انجام داد.

اتصال هوشمند

i70 روش های ارتباطی متعددی را فراهم نموده است تا از فرآیندهای گوناگون و همچنین هرگونه دستگاه های جانبی پشتیبانی نماید. مودم داخلی تصحیحات RTK را از طریق Wi-Fi و با استاندارد 802.11 به دستگاه های نزدیک ارسال می کند. همچنین ویژگی کانون (hotspot) امکان اتصال و پیکربندی گیرنده را توسط هر مرورگر پشتیبانی شده میسر می سازد که همین امکان، محدودیت های سنتی درباره تجهیزات اختصاصی و گران قیمت جمع آوری داده ها را از بین برده است. فناوری برتر رادیویی UHF از شرکت CHC به کاربران افزایش 25 درصدی در برد را حتی در صورت ترکیب و همخوانی با رادیو مودم های غیر از برند CHC فراهم نموده است.

کارکرد مستقل به معنای واقعی

صفحه LCD کاربرپسند این دستگاه امکان انجام چندین تنظیم گوناگون گیرنده را بدون نیاز به دستگاه دیگر (کنترلر) فراهم کرده است. فرآیندهایی همچون : ثبت داده های استاتیک، تنظیمات خودکار حالت Base، تنظیمات خودکار حالت Rover، پیکربندی UHF و تنظیمات GSM با می توان به راحتی و با دو دکمه Function و Accept به انجام رساند. یکی از توانایی ها و امکانات منحصر به فرد CHC که برای گیرنده های جدید این شرکت در نظر گرفته شده APIS می باشد که به گیرنده ای که با حالت Base خودکار (AutoBase) پیکربندی شده است این امکان را می دهد که به صورت خودکار به گروهی از base های آنلاین ملحق شود که در آن گیرنده های rover می توانند به صورت خودکار به منظور پیکربندی سریع و آسان در حالت های "یک به یک" یا "یک به چند" به آن متصل شوند.

قابلیت اطمینان

شرکت CHC شهرت خود را بر پایه دوام و قابلیت اطمینان بالا کسب نموده است. ساختار بدنه i70 از قالبی از جنس منیزیوم بوده، واشرهای مهر و موم شده کامل، اتصالات محافظت شده و همچنین قطعات تعدیل کننده لرزش در داخل آن تشکیل یافته است. این ساختار منجر به مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ آب و گردوغبار با استاندارد IP67 و همچنین توانایی مقاومت بالا در برابر زمان های طولانی در معرض لرزش و ارتعاش قرار گرفتن است.

آینده نگری

هیچ گاه در قید و بند یک نرم افزار یا سخت افزار خاص نخواهید بود. i70 توسط برنامه های جانبی سایر کنترلرها نیز پشتیبانی می شود. i70 از استانداردهای متداول صنعتی و پروتکل های اختصاصی پشتیبانی می کند و به کاربر این توانایی را می دهد که به راحتی از سیستم فعلی به نسل جدیدتر و کارآمدتر مهاجرت نماید.

مشخصات فنی
راهنمای کاربری
پرسش های متداول
فیلم های نمایشی
کالاهای مرتبط

آدرس

آدرس :

تهران ، خ مطهری ، خ میرزای شیرازی ، نبش کوچه ۲۱ ، پلاک ۱۷

شماره تماس :

۴۳۸۲ ۸۸۸۳ - ۰۲۱

فکس:

۴۹۹۹ ۸۸۳۱ - ۰۲۱

برند CHC

CHC gnss logo 01

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای پایا پارس در خبرنامه ما عضو شوید.
ثبت